Martin Severa

Martin začal se závodním kulečníkem v roce 1999, dotáhl to v roce 2004 do baráže, prolínací soutěže o nejvyšší českou soutěž, extraligu. V dnešní době je prezidentem Českomoravského Billiardového svazu.

Rey Koranteng

Rey Koranteng absolvoval naši kulečníkovou školu na jaře roku 2001. Během deseti hodin zvládl první kulečníkové kroky, ale bohužel, jeho časové vytížení mu nedovolilo dovést svůj kulečníkový um k závodní dokonalosti.

Antonín Panenka
Antonín  Panenka

Antonín Panenka, legendární střelec penalty ve finále ME 1976. Kouzelník se vším co se koulí týká. Tonda začal hrát v roce 2003, hraje pravidelně MR seniorů. Kulečníku se věnuje pouze rekreačně, ale dokáže potrápit kohokoli.

Jiří Vondráček

Jirka začal na pravidelných seminářích a stále se lepší. Připravuje se na vstup mezi závodní hráče od sezóny 2013-14.

Lara Ivanova

Lara je mladá dívka, kterou poolbilliard začal velmi bavit. Věnuje se tréninku pod vedením Pavla Halamky už dva měsíce.

1 Johanka

Desetiletá Johanka by chtěla jednou porazit Jirku Korna. Tak pilně trénuje a uvidíme jak jí to půjde?

Olivia 2 Huen Gen

Olivia se potkala s kulečníkem na akci, kde předváděl Pavel Halamka kulečníkovou exhibici. Na kulečníkovém semináři byla zatím jednou a široký úsměv ukazuje, jak jí kulečník baví!

Dušan 3

Dušan přišel ze zvědavosti se svou přítelkyní. Po třech hodinách hry si vyzkoušeli jestli je kulečník bude bavit. Baví je a v tréninku pokračují!

Tereza 5

Terezka je přítelkyní Dušana a spolu se neustále zlepšují. Je na nich vidět snaha naučit se co nejvíce a porážet nejenom své kamarády.

Evgenyj 6

Evgenyj je kamarád Dušana. Čerstvý absolvent kulečníkové školy  prokazuje, že tágo již několikrát držel. Po základní kulečníkové škole se neuvěřitelně zlepšil a je jenom na něm, jestli se zlepší víc.

Bohdan Ivanets

Začal u Pavla Halamky v 11 letech. V letošním roce má na svém kontě 12 titulů mistra republiky v kadetské a juniorské kategorii.

1 Viky

Sedmiletá Viky teprve začíná, ale jsou na ní výborně vidět velké pokroky.

1 Jáchym

Desetiletý Jáchym přišel nejpozději, zatím s holkama prohrává, ale chce vše změnit!

1 Anička

Aničte to zatím jde nejlíp ze všech. Uvidíme jestli letos vyzkouší soutěže....